Centrum Medyczne Galmedic

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Kompleksowa terapia alkoholowa

Centrum Medyczne Galmedic Rzeszów

terapia alkoholowa Rzeszów

Centrum Medyczne Galmedic w Rzeszowie to zespół doświadczonych lekarzy specjalistów, profesjonalna kadra pielęgniarska i najnowocześniejszy sprzęt pozwalający na poprawę jakości życia naszych Pacjentów. Umiejscowienie kliniki na Starym Mieście zapewnia komfort związany z łatwością dojazdu oraz szybkiego odszukania nas wśród wielu rzeszowskich ulic.

Galmedic Rzeszów odznacza się szerokim wachlarzem świadczonych usług, takich jak: detoks alkoholowy, psychoterapia alkoholizmu, wszywka alkoholowa oraz kroplówki witaminowe i lewatywa. Wysoko wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalne podejście do każdego pacjenta, a co za tym idzie, najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa.

W Centrum Medycznym Galmedic dbamy również o dyskrecję i indywidualizm – wiemy, że problem uzależnienia od alkoholu jest wstydliwy oraz, ze względu na stereotypy, kłopotliwy społecznie.

Centrum Medyczne Galmedic w Rzeszowie

Dzięki wizycie w Centrum Medycznym Galmedic w Rzeszowie możesz uwolnić się od niszczącego Twój organizm nałogu alkoholowego. Ponadto, nasza bogata oferta kierowana jest również do osób bez uzależnień. By skorzystać z kroplówek witaminowych, powinieneś jedynie upewnić się, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza. Dzięki terapii za pomocą wlewu dożylnego szybko i skutecznie uzupełnisz niedobory elektrolitów, poprawiając ogólną kondycję organizmu. Każdy z zabiegów wykonywany jest przez specjalistów w nowoczesnych gabinetach, które wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, który ciągle rozbudowujemy. Zaufanie wielu pacjentów zyskujemy przede wszystkim dzięki swojej partnerskiemu podejściu do pacjenta oraz ciągłemu poszerzaniu umiejętności i kompetencji naszych lekarzy. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Nasz personel medyczny podchodzi do każdego pacjenta w sposób indywidualny – określa bowiem jego potrzeby, preferencje, zleca wykonanie odpowiednich badań. Istotny z punktu widzenia pacjenta jest fakt, że do Centrum Medycznego Galmedic w Rzeszowie przyjść może każdy. Nie wymagamy skierowania na terapię wystawianego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Prywatna praktyka lekarska pozwala nam bowiem ograniczyć wymagane dokumenty formalne do niezbędnego minimum. Aby rozpocząć terapię w Galmedic Rzeszów, wystarczy tylko Twoja chęć wyjścia z nałogu i poprawy jakości własnego życia.

Kompleksowa terapia alkoholowa w Galmedic Rzeszów

Centrum Medyczne Galmedic w Rzeszowie prowadzi kompleksową terapię alkoholową zaadresowaną do osób borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu.

Kompleksowa terapia alkoholowa prowadzona w naszym Centrum składa się z kilku etapów i elementów. W pierwszej kolejności stawiamy na odpowiednią diagnozę, określenie potrzeb pacjenta i ustalenie ogólnego zarysu działania. Następnie przechodzimy do leczenia i terapii, które odbywa się w specjalistycznych gabinetach Galmedic w Rzeszowie przy wykorzystaniu metod przynoszących najlepsze efekty. Oprócz tych działań dużą uwagę przywiązujemy również do kwestii edukacji pacjenta bowiem świadomy pacjent jest gwarancją sukcesu w terapii.

Terapia alkoholizmu prowadzona przez specjalistów z Centrum Medycznego Galmedic w Rzeszowie opiera się na przerwaniu ciągu alkoholowego, detoksykacji, nawodnienia organizmu i przywrócenia mu równowagi oraz psychoterapii i edukacji pacjenta. Wszystkie te elementy leczenia i terapii są niezbędne, by w prawidłowy sposób rozpocząć drogę ku życiu w trzeźwości.

Oprócz opieki nad uzależnionymi oferujemy szeroki wybór kroplówek witaminowych przeznaczonych dla każdego, kto chce polepszyć własne samopoczucie, kondycję organizmu oraz przywrócić mu równowagę wodno-elektrolitową. Z naszych usług skorzystać może zatem każdy.

Szybko i wygodnie

Bez wcześniejszej rejestracji umawiamy Cię na spotkanie z lekarzem, podczas którego wspólnie określicie cele oraz ustalicie plan terapii. Podczas całego procesu leczenia traktujemy pacjenta w sposób partnerski – dzięki temu unikamy niedomówień i nieścisłości oraz dajemy poczucie bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 a w weekendy od 10:00 do 20:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą recepcją.

W naszych gabinetach obowiązuje telefoniczna rejestracja pacjentów.

Centrum Medyczne Galmedic
Staromiejska 1
35-231 Rzeszów

668 660 600